Sukcesja biznesu

USŁUGI

Sukcesja biznesu

Doradzamy w planowaniu biznesu rodzinnego, uwzględniając przyszłość firmy i przekazanie rodzinnego biznesu następcom. Zaproponujemy struktury pozwalające na trwanie biznesu na wypadek zdarzeń losowych, czy nawet śmierci. Nasze działania pozwolą zwiększyć poziom ochrony prawnej i podatkowej przedsięwzięcia przekazywanego kolejnemu pokoleniu. Dzięki nam proces reorganizacji Państwa biznesu będzie bezpieczny pod względem podatkowym i prawnym.

Nasze doświadczenie,
zdolności i wiedza.
Twój zysk.

Potrafimy znaleźć praktyczne rozwiązania, dopasowane do potrzeb firmy i jej otoczenia biznesowego. Jesteśmy z naszymi Klientami i wspieramy ich działania na każdym etapie rozwoju biznesu.

Możliwości jest wiele. My widzimy nowe perspektywy rozwoju Twojej firmy. Widzimy to, co naprawdę ważne. Nie interesują nas fragmenty rzeczywistości. Oglądamy zagadnienia kompleksowo – w pełnej ich złożoności, nie tracąc przy tym istotnych detali.Rozpocznij współpracę już dziś

Kompleksowa usługa doradztwa zarówno pod kątem podatkowym, prawnym, jak i biznesowym.

Doradztwo podatkowe
Kompleksowo oceniamy Państwa biznes, łatwość komunikacji, uzyskiwanie porad w formie telefonicznej, mailowej lub osobiście.

Audyt podatkowy
Przynosi kompleksową analizę biznesu, identyfikację ryzyk i propozycje rozwiązań.

SKONTAKTUJ SIĘ