O nas

Nasza firma działa na rynku już od ponad 25 lat. Nieustannie rozwijamy zakres naszych usług, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości i etyki zawodowej.

Grupa Simplex

W strukturze Grupy SIMPLEX funkcjonują nowoczesne podmioty wspierające Państwa biznes, by działał skuteczniej i wydajniej:

– KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO SIMPLEX SPÓŁKA Z O.O.
– KSIĘGOWOŚĆ SIMPLEX spółka z o.o.
– BIURO RACHUNKOWE FENIX SP. Z O.O.
– PODATKI CENTRUM SZKOLENIOWE S.C. KOSZALIN

Działamy na rynku od 30 lat nieustannie rozwijając zakres usług, zachowując dbałość o najwyższe standardy.

Jak działamy

Podatki są naszą pasją, a to sprawia, że rozumiemy potrzeby naszych Klientów.  Koncentrujemy się na poszukiwaniu nowych rozwiązań, przewidując potencjalne ryzyka i zagrożenia wynikające z prowadzonych działań gospodarczych. Celem Kancelarii jest przewidywanie konsekwencji prawnych i podatkowych , co pozwala naszym klientom skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie naprawianiu skutków błędnych decyzji i rozstrzygnięć.

Oferujemy im korzystne rozwiązania, dbając jednocześnie o ich bezpieczeństwo. Nie boimy się nowych wyzwań, a prawo wspiera i chroni interesy naszych Klientów, a nie ogranicza ich kreatywności.

Nasze atuty


Zaangażowanie
Każdego klienta obsługujemy kompleksowo, podchodząc do niego z ogromnym zaangażowaniem.


Rozwój osobisty
Stawiamy na ciągłe doskonalenie zawodowe.


Renoma
O wysokiej jakości naszych usług świadczą nasi zadowoleni Klienci.


Innowacyjność
Nie działamy schematycznie, stawiamy na niestandardowe i innowacyjne rozwiązania.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆPEWNOŚĆ
Kancelaria działa w oparciu o wpis na listę doradców podatkowych, co daje pewność, że wiedza i etyka w firmie jest weryfikowana przez samorząd zawodowy.


BEZPIECZEŃSTWO
Firma ma obowiązek posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Jako doradca podatkowy jesteśmy zobligowani do przestrzegania tajemnicy zawodowej, z której może nas zwolnić jedynie sąd w postępowaniu karnym.


DOŚWIADCZENIE
Firma działa na rynku od 1993 r. ma uznaną pozycję , renomę i doświadczenie. Nieustannie poszerzamy zakres naszych usług zachowując dbałość o najwyższe standardy.